Цей курс базується

• на науково обгрунтованому підході Attachment parenting,

• на моїх експертних знаннях, зачерпнутих із щоденної практики та навчань,

• на сучасних дослідженнях у сфері психології дитини та фаховій літературі.

Цей курс підійте тим з вас,

• хто знає про шкоду покарань і нагород, але все ще не може від них відмовитися,

• хто виховує дитину покараннями і нагородами і щиро не розуміє, навіщо від них відмовлятися,

• хто не знає, як дійти згоди з іншими дорослими, які все ще карають і нагороджують,

• хто має контакт з дітьми і хотів би сприяти їхньому психічному здоров'ю.

Де: на платформах Telegram i Youtube

Ціна: 1090 грн

БЕЗ НАГОРОД І ПОКАРАНЬ

КУРС ПРОВОДИТЬ

АЛІНА ФОМІНА

• психологиня-магістрантка,

• консультантка для батьків,

• магістрантка соціально-гуманістичного університету SWPS на спеціальності "клінічна психологія",

• учасниця курсів Інституту Н'юфелда,

• випускниця першого та другого ступеню авторської школи екофасилітації проф. Павла Лушина,

• авторка освітніх програм про гуманне виховання дітей,

• мама 2,5-річного хлопчика.

про те, як виховувати дитину ефективно і з любов'ю  без нагород і покарань.

ОНЛАЙН-КУРС

Ми, сучасні батьки, маємо дуже схожі цілі: усі ми прагнемо виховати дітей щасливими, в міру дисциплінованими та цілеспрямованими, зі здоровою самооцінкою і щирим бажанням робити добрі вчинки. Але тоді, коли тут і зараз вони сперечаються з нами або відверто шкодять іншим, ми, від незнання "а як по-іншому", можемо звертатися до старих як світ нагород і покарань. Вони працюють миттєво у короткостроковій перспективі, та у перспективі кількох і багатьох років вперед вони, як показують дослідження і підказує інтуїція, аж ніяк не сприяють ані щастю, ані здоровій самооцінці, ані внутрішній мотивації наших дітей.

Звідусіль батьки чують, що від нагород і покарань варто відмовитися. Та цієї інформації їм часто буває замало, аби навчитися виховувати дітей по-іншому. Саме тому я створила цей курс.

КУРС СКЛАДАЄТЬСЯ З 4 ЛЕКЦІЙ:

ЛЕКЦІЯ 1:  "Чому варто відмовитися від нагород і покарань?" 
Я знаю, що ви вже неодноразово чули про негативний вплив покарань і нагород на дитину, тому ця лекція буде недовгою, дуже конкретною, спертою на дослідженнях, і надихаючою, а не збуджуючою чергову порцію провини.

ЛЕКЦІЯ 2: "Як відмовитися від покарань?" 
Зазвичай батьки карають дітей, коли ті порушують встановлені правила: не прибирають іграшки, а треба прибирати, б'ють інший дітей, а бити не можна, не роблять домашнє завдання, а робити треба. Ця лекція розкаже, як реагувати на небажану поведінку дитини ефективно, не використовуючи покарання.

ЛЕКЦІЯ 3: "Як відмовитися від нагород?"
Нагороди у вихованні зазвичай служать тому, аби змотивувати дитину робити щось, що ми вважаємо за хороше, корисне, потрібне: не розкидувати сміття, не їсти забагато солодкого, вчасно робити д/з й дотримуватися дисципліни, допомагати іншим, ділитися з ними іграшками тощо. Ця лекція розкаже про те, як, відходячи від нагород, взрощувати в дитині внутрішню мотивацію, яка спонукатиме її до бажаної поведінки.

ЛЕКЦІЯ 4: "Якщо інші дорослі не погоджуються?"
Що робити, якщо ми вирішуємо виховувати дитину без нагород і покарань, а інші дорослі, до яких дитина прив'язана, вперто залишаються при своєму: і карають, і нагороджують, вважаючи, що по-іншому ніяк? Про те, як дійти з ними до порозуміння або, якщо порозуміння неможливе, як захистити дитину від негативного впливу з їхньої сторони, розкаже ця лекція. 

ДОДАТКОВО: на телеграм-каналі курсу ви знайдете аудіо-відповіді Аліни Фоміної на питання учасників, які вони задавали тоді, коли курс тривав.

© 2023-2025

Аліна Фоміна