@she_alinafomina

Онлайн-консультація

зі мною

@she_alinafomina

Ціна: 1200грн

Тривалість: 55 хвилин

Запис: у Дірект мого інстаграму

© 2023-2024

Аліна Фоміна

ФОП

Я - психологиня-магістрантка дорослих людей. Це означає, що я консультую дорослих в питаннях особистісних, та виховання дітей і підлітків. Особистісні запити, з якими дорослі приходять до мене найчастіше - це підвищена тривожність, агресія, апатія і неможливість радіти життю, складнощі у спілкуванні з близькими, невпевненість у собі, та бажання пізнати себе краще. Запити про виховання - це найчастіше бунт, агресія, підозріла замкнутість, тривожність, та адаптація до змін (садку, школи, переїзду, розлучення батьків тощо).

Консультація - це розмова. Не мій монолог, де я розказую вам, як треба жити, а наш діалог, де ми разом, з увагою до ваших думок, емоцій, потреб, неодноразово звертаючись до вашого життєвого досвіду, шукаємо те вирішення вашого запиту, яке буде для вас найкращим. На консультацію я прошу приходити зі сформованим запитом: наприклад, «хочу знизити рівень агресії своєї дитини», або «хочу почуватися менш самотньо». Працювати над ним я пропоную від 1 до 12 консультацій.

Підходи, на які я спираюсь, консультуючи в питаннях виховання - це Attachment parenting, в питаннях комунікації у сімʼї - NVC, а, консультуючи в особистнісних запитах, я використовую елементи екофасилітації, КПТ, та психодинамічного підходів.

Як проходить консультація?

У повідомленнях в Instagram ми з вами домовляємося щодо дня і години консультації. Я прошу вас поділитися своїм Telegram, Whatsapp, або іншою соціальною мережею, де ви би хотіли зустрітися в онлайн-форматі, або ж ми домовляємося, що консультація відбудеться у Zoom. У наступному повідомленні я пояснюю деталі проведення консультації і оплати. 

Консультація починається з мого питання про запит, із яким ви прийшли. Наступні 55 хвилин ми працюємо над ним у форматі вільного діалогу.


Свою практику піддаю регулярній супервізії.

Запрошую до взаємодії і обіцяю бути корисною!

 

З повагою,

Аліна Фоміна