Способи доставки, оплати та умови повернення послуг

Правила та умови використання сайту визначають правила користування веб-сайтом інтернет-магазину. Користуючись веб-сайтом Інтернет-магазину, Ви приймаєте і погоджуєтесь з обставинами, які передбачені цими Правилами та умовами використання.

1. Терміни та визначення:

1.1. Договір, укладений на відстані – договір, укладений Продавцем із Покупцем (клієнтом) за допомогою засобів дистанційного зв’язку.

1.2. Інтернет–магазин – онлайн-магазин, який розміщується на сайті, який належить Продавцю та має адресу в мережі Інтернет https://alinafominapsy.com, на якому представлені Послуги, що пропонуються для продажу, умови оплати, доставки, повернення цих Послуг.

1.3. Замовлення – належним чином оформлене та розміщене волевиявлення Покупця (клієнта), яке спрямоване на укладення договору роздрібної купівлі-продажу Послуг, які пропонуються Продавцем для роздрібного продажу через інтернет-магазин.

1.4. Покупець (клієнт) – фізична особа, яка придбає, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов’язаних з підприємницькою діяльністю. Така фізична особа повинна володіти необхідним обсягом дієздатності та необхідними повноваженнями для укладення договорів на придбання, замовлення Послуг.

1.5. Продавець – суб’єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві Послуги або пропонує їх до реалізації.

1.6. Сайт – веб-сайт, що розміщений в мережі інтернет за адресою: https://alinafominapsy.com

1.7. Послуги - онлайн-курси, участь у групових навчальних онлайн-програмах в асортименті та особисті консультації ФОП Фоміна А.Р., який представлений в Інтернет-магазині, дистанційний продаж яких не заборонений в Інтернет-магазині. Продавець дає можливість Покупцю переглядати сторінки Послуг, які супроводжуються інформацією про основні характеристики (найменування, актуальність, умови використання тощо) та ціну послуг.

1.8. Служба доставки – треті особи, які надають послуги по онлайн-доставці Замовлень Покупцеві.

2. Найменування Продавця, контактні дані.

2.1. Інтернет-магазин, який працює за адресою https://alinafominapsy.com, управляється ФОП Фоміна А.Р. у м.Харків, пр. Гагаріна 49А (далі «Продавець»)

2.2. Клієнт може зв’язатися із Продавцем, який управляє інтернет-магазином, наведеними нижче способами.

– За інтернет-адресою інтернет-магазину https://alinafominapsy.com

– Електронною поштою на адресу: alinafominateam@gmail.com

3. Загальні правила користування інтернет-магазином AlinaFominapsy.com

3.1. Реєструючись на веб-сайті інтернет-магазину та замовляючи Послуги через інтернет-магазин, Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду зі всіма положеннями та правилами, розміщеними на цьому сайті.

3.2. Інтернет-магазином можуть користуватися лише особи віком від 18 років. Покупець повинен володіти необхідним обсягом дієздатності та необхідними повноваженнями для укладення договору купівлі-продажу Послуг через веб-сайт. Реєструючись на веб-сайті Інтернет-магазину, ви гарантуєте, що є повнолітнім та володієте необхідним обсягом цивільної дієздатності для використання веб-сайту Інтернет-магазину.

3.2. Будь-яка особа, яка не досягла 18 років, може користуватися інтернет-магазином лише за згодою батьків або опікунів.

3.3. Покупець погоджується з цими Правилами шляхом здійснення наступних обов’язкових дій:

– Оформленням замовлення на Послугу в порядку, передбаченому цими Правилами.

4. Контактні дані

4.1. Покупець несе особисту відповідальність за точність, правильність та правдивість інформації, яка вказується Покупцем під час замовлень Послуг

.4.2. Кожен, хто залишає свої контактні дані та здійснює покупки на веб-сайті в інтернет-магазині, надає свої персональні дані та погоджується на їх обробку компанією на умовах, визначених Політикою конфіденційності.

5. Порядок оформлення замовлення та придбання Послуг в Інтернет-магазині.

5.1. Замовлення приймаються через сайт https://alinafominapsy.com. Покупець оформляє замовлення через переходження по кнопці "Придбати".

5.2. При оформленні замовлення, Покупець повинен вказати наступну інформацію:

– Прізвище та ім’я Покупця або отримувача замовлення;

– Адресу електронної пошти;

– Контактні дані.

5.3. Веб-сайт Інтернет-магазину містить інформацію щодо характеристик Послуг, цін на Послуги та приблизну наявність цих Послуг у Продавця.

5.4. Під час замовлення Послуг Покупець обирає Послугу із запропонованого Продавцем асортименту, за необхідності надаючи іншу конкретну інформацію та зазначаючи кількість замовлених Послуг.

5.5. Після вибору Послуги Покупцеві потрібно натиснути значок «Придбати».

5.6. Покупець автоматично переходить на сторінку оплати сайта-посередника, на якому здійснює оплату.

5.7. На сторінці сайта-посередника Покупець повинен увести дані, необхідні для виконання транзакції та відправлення замовлених Послуг.

5.8. Вибравши спосіб онлайн-доставки (за вказаною email-адресою) та ввівши всі необхідні реквізити (включаючи платіжні реквізити, якщо це необхідно), слід обрати спосіб оплати. Покупець може вибрати зручну для себе платіжну систему для здійснення онлайн-платежу (оплата карткою шляхом переказу через платіжну систему) у випадку, якщо можливість онлайн-оплати, передбачено Продавцем.

5.9. Закінчення оформлення замовлення підтверджується натисненням на кнопку «Оформити замовлення» яке свідчить про підтвердження Покупцем згоди з усіма умовами, викладеними на цьому веб-сайті Інтернет-магазину.

5.10. Одразу після розміщення замовлення Покупець отримає повідомлення електронною поштою з підтвердженням замовлення на адресу, яку він вказав у реквізитах для входу. Повідомлення електронної пошти містить індивідуальний номер замовлення, який можна використовувати, щоб, наприклад, перевірити стан замовлення.

5.11. На будь-якій стадії розміщення замовлення до моменту його оформлення Покупець може скасувати замовлення, припинивши процес замовлення та покинувши сторінку замовлення. Замовлення, розміщення якого Покупець не завершив, не приймається Покупцем до виконання.

5.12. Компанія може зв’язатися з Покупцем електронною поштою або за вказаним номером телефону для з’ясування будь-яких незрозумілих аспектів, підтвердження замовлення або з будь-яких інших питань, пов’язаних з обробкою замовлення.

5.13. До кожної придбаної Послуги Продавець додає підтвердження придбання у зворотньому листі на електронну пошту. Компанія не несе відповідальності, якщо Покупець надав невірні дані.

5.14. Детальні умови щодо порядку оплати Послуг вказані в розділі «Оплата» на веб-сайті Інтернет-магазину.

6. Наявність замовлених Послуг

6.1. Усі Послуги, що пропонуються на веб-сайті Інтернет-магазину, є в наявності Продавця або оформлюються під замовлення.

7. Неможливість оформити замовлення

7.1. Якщо замовлення неможливо обробити з будь-якої причини, Покупця буде повідомлено електронною поштою або телефоном про будь-які проблеми обробки замовлення та можливі рішення. У такому випадку, Продавець має право відмовитися від оформлення замовлення та доставки Послуг.

7.2. Продавець має право відмовити Покупцю у обробці замовлення та його оформленні у випадку, якщо Покупець відмовився від прийняття Товару без обґрунтованих на те підстав; якщо Продавець не зміг додзвонитися до Покупця протягом 3х днів з моменту замовлення, ми будемо вважати, що ви бажаєте припинити Договір.8. Вартість Послуг та способи оплати замовлення.

8.1. Ціни, зазначені на веб-сайті Інтернет-магазину, вказуються в гривнях.

8.3. Ціна на Послуги, зазначена на сайті на момент оформлення замовлення, включає у себе всі розрахунки податків та є кінцевою ціною, обов’язковою як для Покупця, так і для Продавця. Продавець може змінювати ціну Послуг в односторонньому порядку до моменту оформлення замовлення. Після оформлення замовлення ціна не може змінюватися, незалежно від будь-яких коригувань цін, зроблених компанією, і будь-яких спеціальних пропозицій або продажів із знижками.

8.4. Компанія залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати ціни на Послуги, які доступні на веб-сайті Інтернет-магазину, починати продаж нових Послуг, пропонувати та скасовувати спеціальні пропозиції на веб-сайті Інтернет-магазину або змінювати їх.

8.5. Оплата Послуг здійснюється онлайн через платіжні системи. Для здійснення оплати Товарів шляхом банківського переказу коштів, Покупець повинен мати картку, яка дозволяє здійснювати онлайн-платежі (це можна перевірити в банку-емітенті).

 8.6. Зверніть увагу! Інтернет-магазин ніколи не надсилає Покупцеві повідомлення про те, що рахунок для оплати змінився і що потрібно здійснити переказ на рахунок Продавця. Якщо Покупець отримує електронний лист такого змісту, не потрібно відповідати на нього або здійснювати жодних платежів. Натомість потрібно переслати електронне повідомлення в незміненому вигляді на адресу alinafominateam@gmail.com.

9. Доставка Послуг

9.1. Зверніть увагу! Якщо Покупець для оплати вибирає онлайн-платіж, обробка замовлення починається після того, як на рахунок Продавця зараховується 100 % суми, яку належить сплатити відповідно до оформленого замовлення. У цей момент розпочинається процес доставки Послуг для Покупця.

9.2. Після отримання Продавцем повної оплати на електронну адресу Покупця надсилається відповідний лист з обраними Послугами.

10. Гарантійні строки та виставлення претензій

10.1. Гарантійні строки для Послуг встановлюються тривалістю у 1 рік. Протягом цього періоду Продавець гарантує належну якість Послуг та придатність Послуг для використання.

10.2. Скарги (претензії) на недоліки Послуг можна подати впродовж одного місяця з моменту їх придбання. Скарга може бути подана лише у випадку, якщо дефект виявлено протягом гарантійного строку і дефект обумовлює невідповідність Послуг умовам договору (викладеним на цьому веб-сайті).

10.3. У надісланих скаргах (претензіях) мають вказуватися причини скарги та інформація, необхідна для ідентифікації замовлення. 

10.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, підтверджених за необхідності висновком експертизи, Покупець має право протягом гарантійних строків, вимагати розірвання договору та повернення грошової суми, сплаченої за Послуги.

10.5. Продавець розглядає скаргу протягом 14 днів з моменту її отримання, і про результат повідомляється Покупцеві. У випадку схвалення скарги Покупцю буде надана додаткова консультація в зазначених ним темах.

10.6 Повернення за відео матеріал не є можливим через те, що послуга була надана та не підполягає поверненню.

11. Конфіденційність, захист та обробка персональних даних

11.1.  Продавець зобов’язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупця, а також щодо іншої інформації Покупців, яка стала відомою Продавцю у зв’язку з виконанням положень цих Правил, за винятком випадків, коли така інформація:– є загальнодоступною;– розкрита з дозволу Покупця;– вимагає розкриття у випадках, встановлених законодавством, та\або при надходженні запитів від уповноважених органів державної влади.

11.2. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

11.3. Обробка персональних даних для маркетингових цілей

11.4. Клієнт може погодитися на обробку своїх персональних даних і їх передачу третій стороні для отримання комерційної інформації від Продавця, наприклад про спеціальні пропозиції.1

2. Право інтелектуальної власності

12.1. Вся інформація, яка містить на веб-сайті Інтернет-магазину, будь-який комп’ютерний код, який містить Веб-сайт, елементи Веб-сайту належить Продавцю на праві інтелектуальної власності. Ви не можете копіювати, відтворювати, передавати, публікувати, або будь-яким іншим чином поширювати веб-сторінки або матеріали Веб-сайту, або комп’ютерні коди або елементи Веб-сайту, окрім як для особистого користування, без попередньої письмової згоди Продавця.

13. Внесення змін до цих Правил

13.1. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Правил. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Правил на сайті, якщо інший строк набрання чинності не передбачений самими Правилами.

© 2023-2024

Аліна Фоміна

ФОП