Книжковий клуб  “Читальний експрес” - це місце, в якому шанувальники читання різного віку збираються, щоби заглибитися у сюжети цікавих україномовних книг, а потім обговорити прочитане один з одним.

 

 

 

 

 

Читальний експрес відкрив свої двері зовсім нещодавно, 19 вересня 2023 року. У той день я, Аліна Фоміна, вирішила, що найближчі осінні та зимові вечори проведу за читанням Поттеріани, але не сама, а з дітьми, підлітками, і такими як я дорослими, які також хочуть додати у своє життя трохи якісної літератури,  відпочинку для душі, і відчуття магії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамах книжкового клубу ми читатимемо різні книги. Починаючи з 1 жовтня 2023 року і закінчуючи 28 лютим 2024 року, ми зосередимося на серії книжок про хлопця, який вижив

 

 

 

 

 

 

 

 

Поттеріана - це серія уникальних книг, які має прочитати без перебільшення кожний поважаючий себе читач.  А Поттеріана в українському перекладі Віктора Морозова - це просто літературна перлина!

Варто знати, що наш "Читальний експрес" має 2 правила:

1) Кожний учасник клубу повинен мати легально надбаний електронний або паперовий екземпляр актуальної книги.

2) Кожний учасник, починаючи з 1 листопада, має раз на місяць робити благодійний внесок від 100 гривень і вище, 70% якого експрес зі швидкістю світла завозитиме захисникам і захисницям України. 

Ми будемо раді бачити учасниць і учасників різного віку. Обрані нами книги будуть характеризуватися сюжетом зрозумілим і цікавим як для дітей від 7 років, так і для підлітків, і дорослих людей.

ДО ЗУСТРІЧІ В ЕКСПРЕСІ!

З повагою і трепетним очікуванням спільної подорожі,

Аліна Фоміна 

Щоби стати учасником клубу, напишіть "Хочу в експрес" у Direct мого інстаграму.

© 2023-2024

Аліна Фоміна

ФОП